Puma.cz

Katalog sportovní módy PUMA Česká Republika

Puma AG je německá mezinárodní společnost, která vyrábí vysokokvalitní sportovní oblečení, atletickou obuv a doplňky již od roku 1924. Společnost je známá svou podporou a sponzoringem futbalových týmů a sportovců, mezi hlavní jména patří Pelé, Eusébio, Johan Cruijff, Diego Maradona a další. PUMA sponzoruje i český národní fotbalový tým.

Prolistujte si katalog Puma u OTTO, klikněte zde »

Firma po celém světě zaměstnává vyše 9000 lidí a v roce 2007 dosáhla obratu 2,3 milardy eur.

Zastoupení firmy PUMA v České republice - Puma.cz

Oficiální stránka Puma.com bohužel neobsahuje českou jazykovou mutaci. Na stránkách se nachází se nachází katalog sportovního zboží a módy pro aktuální sezonu rozdělený dle sezony (jar, léto, podzim a zima). Na stránce se rovněž nachází i online obchod s možností objednání (ceny zboží uvedeny v eurech nebo dolarech). Rovněž je možnost stáhnot PUMA pozadí na plochu nebo krátké videa se sporotovci, které sponzoruje PUMA.

Možnos zakoupení výrobků PUMA v ČR

Sportovní boty, oblečení a doplňky PUMA doporučujeme nakupovat v renomovaných internetových zasílatelstvích Halens nebo OTTO Shop. Oproti kamenným obchodům mají výhodu v častěji aktualizovaném zboží a velký výběr slev a akcí. Nový zákazní může na výrobcích PUMA.cz ušetřit řádově i stokoruny.