Otto Katalog

OTTO katalog 2016 - značková móda

OTTO je svetově největším zasílatelstvím, které stejně jako BonPrix patří německé společnosti OTTO Group. Své sídlo má firma v Hamburku. První katalog, který firma v roce 1950 vydala, vyšel v nákladu 300 výtisků. Na 14 stránkách prezentoval 28 párů bot. V současné době se společnost OTTO rozvinula do univerzálního zasílatelství, které vydává každoročně 2 hlavní katalogy dle sezony Jar/Léto a Podzim/Zima s nákladem 10 milion výtisků.

Klikněte zde pro aktuální katalog OTTO 2016 »

Aktuální katalog OTTO 2016

V současné době společnost zaměstnává 4100 lidí a v roce 2003 dosáhla firma obratu 24 milionu amerických dolarů. Své pobočky kromě Německá ma otevřené po celé Evropě - ve Francií, Velké Británií ale také v České Republice.

Svět značek v katalogu otto-shop.cz

Ve virtuálním domě www.otto-shop.cz nalezneme pánskou, dámskou i dětskou módu světových značek: Puma, Adidas, Nike, Esprit a další. Katalog OTTO lze objednat pomocí objednávkového formuláře, který je umístěný na stránce, zcela zdarma. Pokud jste ještě v zasílatelství OTTO nenakupovali, nyní je nejvhodnější doba - každý nový zákazní ušetří 175 Kč na své první objednávce. Akce je časově omezená.

Hlavní módní katalogy OTTO-Shop

Zasílatelství OTTO vydává přes rok 2 hlavní katalogy: Jaro-Léto a Podzim-Zima, kde zákazník najde sezonní značkové oblečení. Papírovou verzi katalogu lze objednat zdarma. Kromě hlavních katalogů, tak jako většina jiných zasílatelstev, vydává OTTO specializované katalogy: "Svatební móda", "Highlights Jaro 2016", "Taková Jsem" a další. Samozřejmostí je vrácení peněz při nespokojenosti z objednání katalogu.