Nike.cz

Katalog sportovního oblečení a obuvi NIKE

Nike Inc. je známá americká firma, která se zabývá sportovním oblečením a výbavou. Byla založena v roce 1972 a má sídlo v americkém městě Beaverton. Společnost Nike patří mezi popřední producenty atletické obuvi a vybavení. V roce 2008 společnost dosáhla obratu 18.6 milionu amerických dolarů.

Prolistujte si sportovní katalog NIKE v katalogu Halens, klikněte zde »

Mezi známé značky, které patří do společnosti Nike najdeme Umbro nebo Converse. Společnost sponzoruje velké množství známých sportovců, atletů a sportovních týmů. Známou ochranní známkou je fráze "Just do It" (Udělej to!) a "odfajfnuté" logo.

Katalog Nike.cz v České republice

Online katalog Nike pro českou republiku nalezneme na oficiální stránce výrobce Nike.com. Na stránce se nachází krátké propagační vide se známími sportovci a katalog nejnovějšího zboží rozdělené do různých katagorií (Nike+, NikeWomen, NikeSportswear, NikeBasketball).

Zasílatelství nabízející produkty NIKE v České republice

Produkty NIKE můžete objednat i v České republice prostřednictvím internetu. Velký výběr obuvi a jiného sportovního vybavení nalezneme v online katalozích Halens a OTTO Shop. Nakupování v těchto zasílatelstvích je rychlé a bezpečné a navíc uvedená zasílatelství nabízí možnost vrácení peněz v případě nespokojenosti.