H&M.cz

Módní oblečení H&M.cz pro rok 2016

Hennes & Mauritz AB, zkráceně H&M je švédský módní dům, který byl založen v roce 1947. V současné době má firma 1700 poboček v 33 zemích po celém světě. Většina zboží, které nabízí H&M ve svých pobočkách je vyráběno v Číně.

První zemí, kde společnost H&M otevřela pobočku kromě Švédska byla Anglie v roce 1964. Od tohoto roku se firma rapidně rozrůstá po všech kontintech. V roce 2007 H&M podepsala smlouvu se známou zpěvačkou Kylie Minogue na propagaci módní kolekce plave "H&M loves Kylie" s témou Austrálie.

Módní katalog H&M.cz

Na oficiální stránce módního domu H&M najdeme různé módní kolekce a doplňky, které spolu tvoří jeden ucelený módní styl. Co je na stránce zajímavé je fakt, že se zde nachází "virtuální přezlíkací šatna" - návštevník si může vyzkoušet poslední návrhy z kolekce H&M bez toho, aby opustil virtuální svět.

Jaro u H&M

Módní kolekce Jaro 2016 (Spring 2016) u H&M se nese ve stylu vzdušních materiálů a pestrých doplňků a šperků. Dámská obuv na vysokých podpatcích dodává této sezoně jemný nádych ležérního retro stylu. Pro pány jsou zde populární blejzry a saka, pánské šperky a hodinky.

Pro navštívení kolekce Jaro 2016 u H&M použijte tento odkaz.