Beate Uhse Cz

Katalog pro dospělé Beate Uhse 2016

Erotika prodává, to je i heslo světového katalogu Beate Uhse. Tento celosvětově největší koncern erotického zboží ale začínal skromě.

Klikněte zde pro aktuální katalog Beate Uhse cz »

Začátkem úspěšného příběhu Beate Uhse byla malá agitační brožura, kterou již v roce 1946 sama sepsala a sama také zasílala zakladatelka firmy paní se stejným jménem. Brzy nato následoval zásilkový katalog s erotickým zbožím a spodním prádlem.

Dnes má katalog téměř 200 stran a přináší zákazníkům v devíti zemích Evropy erotiku přímo do pohodlí domu. Je možné si objednat toto vzrušující zboží také v Čechách a na Slovensku tak, jak chcete: buď přes internet nebo z katalogu. Ať se jedná o sexy spodní prádlo nebo o exkluzivní erotické hračky pro dospělé, zboží přijde diskrétně zabalené a anonymní až domů.

BeateUhse je ve světě erotiky synonymem pro serióznost. Této značce důvěřují již milióny spokojených zákazníků. Filosofií Beate Uhse je nabídnout zákazníkům více radosti a potěšení ze sexu a tedy více radosti ze života.

Zboží lze zakoupit také ve více než 300 obchodech v 11 zemích. Internetová stránka Beate Uhse.com patří k nejznámějším a nejoblíbenějším na internetu (česká variace je Beate Uhse Cz), pokud jde o žhavé filmy a obrázky. Přes velkoobchod se prodává více než 20000 druhů zboží v šedesáti zemích světa. Vizí Beate Uhse je stát se universálním poskytovatelem erotických produktů na celém světě.